Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.10) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Email
nl: E-mail

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Word count
nl: Aantal woorden

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Account status
nl: Accountstatus

en: English
nl: Engels

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: moderate
nl: matig

en: very high
nl: zeer hoog

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: My account
nl: Mijn account

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Dutch
nl: Nederlands

en: University
nl: Universiteit

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Page Description
nl: Paginabeschrijving

en: Headings
nl: Koppen
