Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.10) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: English
ur: انگریزی

en: Dutch
ur: ڈچ
