Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.10) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Synonyms
vi: Từ đồng nghĩa

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Word count
vi: Đếm từ

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: My account
vi: Tài khoản cá nhân

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Account
vi: Tài khoản

en: Product page
vi: Trang sản phẩm

en: Number of pages
vi: Số trang

en: Page Description
vi: Mô tả trang
