Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Synonyms
gl: Sinónimos

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Word count
gl: Contar palabras

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Full name
gl: Nome completo

en: English
gl: Inglés

en: low
gl: baixo

en: high
gl: alto

en: moderate
gl: moderada

en: very high
gl: moi alta

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: My account
gl: A miña conta

en: Keyword
gl: Chave

en: Dutch
gl: Holandés

en: Account
gl: Conta

en: Number of pages
gl: Número de páxinas
