Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: Email
mn: Имэйл

en: English
mn: Англи

en: Dutch
mn: Голланд
