Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Synonyms
nn: Synonym

en: Default language
nn: Standard språk

en: English
nn: Engelsk

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Account
nn: Konto
