Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Synonyms
oc: Sinonimes

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Full name
oc: Nom complet

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: English
oc: Anglés

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: My account
oc: Mon compte

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: University
oc: Université

en: Account
oc: Compte

en: Number of pages
oc: Nombre de paginas
