Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Word count
pl: Liczba słów

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Account status
pl: Status konta

en: English
pl: Angielski

en: low
pl: niski

en: high
pl: wysoki

en: moderate
pl: umiarkowany

en: very high
pl: bardzo wysoki

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: My account
pl: Moje konto

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: University
pl: Uniwersytet

en: Account
pl: Konto

en: Main Content
pl: Główna treść

en: Number of pages
pl: Liczba stron

en: Headings
pl: Nagłówki
