Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Synonyms
ro: Sinonime

en: Email
ro: email

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Full name
ro: Numele complet

en: English
ro: Engleză

en: low
ro: scăzut

en: high
ro: înalt

en: moderate
ro: moderat

en: very high
ro: foarte înalt

en: My account
ro: Contul meu

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Account
ro: Cont

en: Number of pages
ro: Numărul de pagini
