Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Email
sk: E-mail

en: Mobile
sk: Mobil

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Word count
sk: Počet slov

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Full name
sk: Celé meno

en: English
sk: Angličtina

en: low
sk: nízka

en: high
sk: vysoké

en: moderate
sk: priemerné

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: My account
sk: Môj účet

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Account
sk: Účet

en: Main Content
sk: Hlavný obsah
