WebTextTool (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Username
fil: Bansag

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: English
fil: Ingles

en: My account
fil: Akawnt ko

en: Account
fil: Akawnt
