WebTextTool (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Full name
oc: Nom complet

en: English
oc: Anglés

en: My account
oc: Mon compte

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Account
oc: Compte

en: Number of pages
oc: Nombre de paginas
