WebTextTool (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Email
cs: E-mail

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Full name
cs: Celé jméno

en: English
cs: Anglicky

en: low
cs: nízká

en: high
cs: vysoká

en: moderate
cs: moderovat

en: My account
cs: Můj účet

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Account
cs: Účet

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Number of pages
cs: Počet stránek
