WebTextTool (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: Account
gu: ખાતુ
