WebTextTool (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Email
ne: ईमेल

en: English
ne: अंग्रेजी

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Dutch
ne: डच

en: Account
ne: खाता
