WebTextTool (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: English
pt: Inglês

en: My account
pt: A minha conta

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: Number of pages
pt: Número de páginas
