WebTextTool (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: Password
se: Beassansátni

en: My account
se: Mu konto

en: Account
se: konto
