Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: English
ar: إنجليزية

en: low
ar: منخفضة

en: high
ar: عالية

en: My account
ar: حسابي

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Dutch
ar: هولندية

en: Account
ar: الحساب

en: Number of pages
ar: عدد الصفحات
