WebTextTool (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: low
el: χαμηλή

en: high
el: υψηλή

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Number of pages
el: Αριθμός σελίδων
