WebTextTool (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: English
ga: Béarla
