WebTextTool (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Email
hr: E-pošta

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Full name
hr: Puno ime

en: English
hr: Engleski

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: My account
hr: Moj račun

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Account
hr: Račun
