WebTextTool (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: English
ka: ინგლისური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური
