WebTextTool (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Full name
kk: Толық аты

en: English
kk: Ағылшын

en: My account
kk: Менін есебім

en: Dutch
kk: Голланд

en: Account
kk: Есеп
