WebTextTool (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
