WebTextTool (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Account
si: ගිණුම

en: Number of pages
si: පිටු ගණන
