Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Email
hi: ईमेल

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: English
hi: अंग्रेजी

en: My account
hi: मेरा खाता

en: Dutch
hi: डच

en: Account
hi: खाता

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
