Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Overall
hu: Összesen

en: Email
hu: E-mail

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Word count
hu: Szavak száma

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Full name
hu: Teljes név

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Account status
hu: Fiók állapota

en: English
hu: angol

en: low
hu: alacsony

en: high
hu: magas

en: moderate
hu: mérsékelt

en: very high
hu: nagyon magas

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Competition
hu: Verseny

en: My account
hu: Saját adatok

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Dutch
hu: holland

en: University
hu: Egyetem

en: Account
hu: Saját adatok

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Neutral
hu: semleges

en: Number of pages
hu: Oldalak száma

en: Headings
hu: Főcímek
