WebTextTool (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Username
ja: ユーザー名

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: Email
ja: メール

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Full name
ja: フルネーム

en: Male
ja: 男性

en: Female
ja: 女性

en: Account status
ja: アカウント 状況

en: English
ja: 英語

en: low
ja: 低

en: high
ja: 高

en: moderate
ja: 適度

en: very high
ja: 極高

en: Miscellaneous
ja: その他

en: My account
ja: アカウント情報

en: Keyword
ja: キーワード

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Account
ja: アカウント

en: Number of pages
ja: ページ数
