WebTextTool (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Account
ku: هەژمار
