WebTextTool (7.x-1.6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Account
or: ଖାତା
