WebTextTool (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: My account
ug: ھساباتىم
