Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Username
he: שם משתמש

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Email
he: דוא"ל

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Full name
he: שם מלא

en: English
he: אנגלית

en: low
he: נמוכה

en: high
he: גבוהה

en: Miscellaneous
he: שונות

en: My account
he: החשבון שלי

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Dutch
he: הולנדית

en: Account
he: חשבון

en: Neutral
he: ניטראלי

en: Number of pages
he: מספר דפים
