WebTextTool (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്
