WebTextTool (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Password
ps: پټ توری

en: Email
ps: بریښنالیک

en: English
ps: انګرېزي

en: My account
ps: زما ګڼون

en: Keyword
ps: آرويىونه
