WebTextTool (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: English
jv: Basa Inggris

en: low
jv: sethithik

en: high
jv: ak

en: moderate
jv: sedeng

en: very high
jv: dhuwur banget

en: My account
jv: Akunku

en: Dutch
jv: Belanda

en: Account
jv: Akun
