Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Username
lt: Nario vardas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Email
lt: El. paštas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: English
lt: Anglų

en: low
lt: žemas

en: high
lt: aukštas

en: moderate
lt: vidutiniškas

en: very high
lt: labai aukštas

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Account
lt: Paskyra

en: Neutral
lt: Neutralus
