WebTextTool (7.x-1.9) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: English
bs: Engleski

en: My account
bs: Moj profil

en: Account
bs: Korisnički račun
