WebTextTool (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Email
et: E-kiri

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Full name
et: Täisnimi

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: English
et: Inglise keel

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Competition
et: Ennustusvõistlus

en: My account
et: Minu konto

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Account
et: Konto

en: Main Content
et: Sisu

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv
