Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.9) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: My account
ht: My account (AK)
