WebTextTool (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Username
is: Notendanafn

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Synonyms
is: Samheiti

en: Email
is: Netfang

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Full name
is: Fullt nafn

en: English
is: Enska

en: moderate
is: miðlungs

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: My account
is: Aðgangurinn minn

en: Dutch
is: Hollenska

en: Account
is: Aðgangur
