WebTextTool (7.x-1.9) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Synonyms
ru: Синонимы

en: Overall
ru: Везде

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Word count
ru: Число слов

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Full name
ru: Полное имя

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: English
ru: Английский

en: low
ru: низко

en: high
ru: сильный

en: moderate
ru: средний

en: very high
ru: очень высоко

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: My account
ru: Моя учётная запись

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Dutch
ru: Голландский

en: University
ru: Университет

en: Account
ru: Учётная запись

en: Main Content
ru: Основное содержимое

en: Product page
ru: Страница товаров

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Neutral
ru: Нейтральный

en: Number of pages
ru: Количество страниц

en: Negative
ru: Негатив

en: Headings
ru: Заголовки
