Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.11) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Number of pages
bo: དྲ་ངོས་གྲངས་ཀ
