Textmetrics (formerly webtexttool) (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Email
sv: E-post

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Word count
sv: Antal ord

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: English
sv: Engelska

en: low
sv: låg

en: high
sv: hög

en: moderate
sv: måttlig

en: very high
sv: mycket hög

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: My account
sv: Mitt konto

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Dutch
sv: Holländska

en: Account
sv: Konto

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Number of pages
sv: Antal sidor

en: Headings
sv: Rubriker
