Webtrees (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Host
ps: کوربه

en: Comment
ps: تبصره

en: Configuration
ps: سازول

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: User name
ps: کارن نوم

en: Timezone
ps: مهال سيمه
