Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Precision
bs: Preciznost
