Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: title
da: titel

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Event
da: Begivenhed

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Scale
da: Skalér

en: description
da: beskrivelse

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Token
da: Symbol

en: Precision
da: Præcision
