Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Event
el: Συμβάν

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Precision
el: Ακρίβεια
