Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Event
eu: Gertaera

en: Click
eu: Klik
