Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Scale
jv: Skala

en: Precision
jv: Ketepatan
