Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: description
cs: popisek

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Precision
cs: Přesnost

en: Delete message
cs: Smazat zprávu
